Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Brzeżawa - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

569 000 zł125 m² 4 552 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Brzeżawa, w cichej i spokojnej okolicy, otoczonej lasem. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący

Dobra(Brzeżawa + 6 km)

1 049 000 zł54,33 m² 19 307,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:52 m²

Opis nieruchomości Są miejsca, do których przyjeżdża się na chwilę, i takie, z których nie chce się wyjeżdżać. Ta nieruchomość powstała właśnie z myślą o tych drugich.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Nozdrzec

Nozdrzec(Brzeżawa + 17 km)

699 000 zł200 m² 3 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Do sprzedaży nowoczesny piękny dom położony na dużej widokowej działce o powierzchni 33 ar pod Dynowem w miejscowości Nozdrzec. Działka świetnie zagospodarowana na której znajduje się dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kramarzówka

Kramarzówka(Brzeżawa + 23 km)

190 000 zł60 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż przytulny dom wolnostojący o ogromnym potencjale, położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Kramarzówka na Podkarpaciu. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Pisarowce(Brzeżawa + 24 km)

545 000 zł200 m² 2 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m , położony w miejscowości Pisarowce, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 28. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Brzuska

Brzuska(Brzeżawa + 13 km)

129 000 zł47,29 m² 2 727,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Urokliwy domek letniskowy w sercu natury - Brzuska | gm. Bircza, woj. podkarpackie | pow. 47,29 m | zadaszony taras 20 m | działka 9 arów | Nieruchomość o powierzchni 47,29.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Bykowce

Bykowce(Brzeżawa + 16 km)

289 999 zł793 m² 365,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:793 m²

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży murowanego domu do remontu w miejscowości Bykowce. Dom: powierzchnia użytkowa 77m2 nieużytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Brzozów

Horybek,Brzozów(Brzeżawa + 25 km)

1 150 000 zł129,30 m² 8 894 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 073 m²

Oferujemy na sprzedaż nowy dom jednorodzinny, usytuowany w spokojnej okolicy, w niedalekiej odległości od Brzozowa. Dom zamieszkały od 4 lat, gotowy do zamieszkania. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Górki

Górki(Brzeżawa + 24 km)

699 000 zł63 m² 11 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 050 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom modułowy micco z 2022 roku, położony w miejscowości Górki, gmina Brzozów, woj. podkarpackie. To parterowy, wygodny budynek o powierzchni 63 m , który.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Nozdrzec

Nozdrzec(Brzeżawa + 17 km)

103 000 zł60 m² 1 717 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Oferujemy do sprzedaży dom drewniany położony na terenie jednej z miejscowości należących do gminy Nozdrzec. Na działkach o łącznej powierzchni ok. 34ar. posadowiony jest dom drewniany do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kramarzówka

Kramarzówka(Brzeżawa + 23 km)

1 150 000 zł202,90 m² 5 667,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 000 m²